Väskor Korhjin 2 + 1 st Kashgai och Kurdistan semiantika ca 48x49 cm, 74x42 cm och 80x30 cm (exkl tofsar)

Åldersrelaterat slitage. Lagning.

Klubbat pris
450
43
49
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
5 jan 13:21
450 SEK
5 jan 13:21
400 SEK
5 jan 12:42
350 SEK
2 jan 12:39
300 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13