Konstspecialisternas tips

Konstspecialisternas tips - ett urval svensk och internationell konst
Här presenterar Bukowskis konstspecialister ett urval av moderna och samtida konstverk, såväl svenska som internationella, av hög kvalitet till rimliga utrop. Kanske kan detta vara steget till att börja din egen konstsamling? Kontakta gärna våra specialister för tips och råd.

12 föremål
NINO LONGOBARDI, blandteknik, signerad och daterad 1993.
Klubbat pris
8 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
MARC CHAGALL, efter, 1957, färglitografisk affisch.
Klubbat pris
4 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
NINO LONGOBARDI, blandteknik, signerad och daterad 1983.
Klubbat pris
5 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
GERHARD NORDSTRÖM, olja på pannå, signerad.
Klubbat pris
21 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Klubbat pris
4 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK