Erland Cullberg

6 föremål
ERLAND CULLBERG, olja på duk, signerad.
Klubbat pris
8 700 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Klubbat pris
9 600 SEK
Utropspris
12 000 SEK
ERLAND CULLBERG, olja på duk, signerad E. Cullberg.
Klubbat pris
9 600 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Klubbat pris
10 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Klubbat pris
15 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Klubbat pris
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Important Winter Sale 645

1113. Fat, porslin. Transition, 1600-tal.
Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
Budhistorik
24 000

ditt bud
22 000

ditt bud
20 000

ditt bud
19 000

ditt bud
18 000

ditt bud
17 000

ditt bud
16 000

ditt bud
15 000

ditt bud
14 000

ditt bud
13 000

ditt bud
12 000

ditt bud
11 000

ditt bud
10 000

ditt bud
9 500

ditt bud
9 000

ditt bud
8 500

ditt bud
8 000

ditt bud
7 500

ditt bud
7 000

ditt bud
Aktuellt bud:
24 000 SEK