Swedish Photography

13 föremål
TORBJÖRN CALVERO, fotografi signerad och numrerad 1/10.
Klubbat pris
6 756 SEK
Utropspris
6 000 SEK
CARL HJELTE, gelatinsilverfotografi signerad a tergo.
Klubbat pris
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
TORBJÖRN CALVERO, fotografi signerad och numrerad 4/10.
Klubbat pris
8 300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
EVA KLASSON, Silvergelatinfotografi 55 x 37 cm, signerad.
Klubbat pris
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
PATRIK ANDERSSON, fotografi, signerat a tergo.
Klubbat pris
12 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
EWA-MARIE RUNDQUIST, fotografi, numrerat 1/3.
Klubbat pris
7 200 SEK
Utropspris
9 000 SEK
MARTIN PALM, gelatinsilverfotografi.
Klubbat pris
2 900 SEK
Utropspris
4 000 SEK
CARL HJELTE, gelatinsilverfotografi signerad på etikett a tergo.
Klubbat pris
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK