1246997
Bert Johnny Nilsson
(Sverige, Född 1934)
Bert johnny nilsson, 5 st färgetsningar, signerade och numrerade.

BERT JOHNNY NILSSON, 5 st färgetsningar, signerade och numrerade.

Surrealistiska kompositioner. Ca 50 x 38 cm per styck.

Ej examinerad ur ram. Gulnad. några lösa i monteringen.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - C1
Joakim Fingal
Joakim Fingal
Värderingsman
+46 (0)709 17 99 94

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
2 500 SEK