Allmoge
1327962

Samling laggkärl/stånka, 8 delar, allmoge, 1800/1900-tal

Trä. Bemålade. Höjder ca 11 - 36 cm

Åldersrelaterat slitage. Säljs i befintligt skick

Utropspris
2 500 SEK