Vintage Watches

Välkommen till en klockauktion där vi presenterar ett urval av eftertraktade armbandsur och fickur. Temaauktionen består av objekt från 1900-talets början till mitten av 90-talet och inkluderar bland annat en ovanlig Patek Philippe Golden Ellipse, en sällsynt Longines "Monopusher" samt den ikoniska modellen Omega Speedmaster ”Moonwatch”.

20 föremål
Heuer, kronograf, 36 mm.

Utropspris
25 000 SEK