Oskar Bergman

(Sverige, 1879-1963)
Oskar Bergman
(Sverige, 1879-1963)

Oskar Bergman, akvarell, signerad och daterad 1955.

"Från Pålsundet". I. 25 x 34 cm.

Ej examinerad ur ram.

Konstnär

Utropspris
3 000 SEK
Följerätt

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst och äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Telefontid: måndag – fredag 9–13, 14–17