Madeleine Pyk – en samling F769
204
263368

Berndt Lindholm

(Finland/Sverige, 1841-1914)
Utropspris
6 000 - 8 000 EUR
63 200 - 84 300 SEK
6 870 - 9 160 USD
Klubbat pris
5 800 EUR
Berndt Lindholm
(Finland/Sverige, 1841-1914)

ETT HUS VID KUSTEN.

Sign. Olja på duk 31,5x60 cm.