Modern + Contemporary F166

109 föremål
461. CHRISTINA SNELLMAN, olja på duk, signerad och daterad -59.
Klubbat pris
Utropspris
700 - 1 000 EUR
462. Risto Vilhunen, LANDSKAP.
Klubbat pris
Utropspris
800 - 1 200 EUR
463. Helge Dahlman, RUINER AV VICHTIS KYRKA.
Klubbat pris
800 EUR
Utropspris
1 000 - 1 200 EUR
464. Nandor Mikola, BJÖRKDUNGE.
Klubbat pris
630 EUR
Utropspris
700 - 1 000 EUR
465. ARMAS MIKOLA, olja på duk, signerad och daterad Malta -77.
Klubbat pris
Utropspris
1 200 - 1 500 EUR
466. Yrjö Kiikka, SEGELBÅTAR.
466. Yrjö Kiikka, SEGELBÅTAR.
Klubbat pris
600 EUR
Utropspris
600 - 800 EUR
467. Aimo Kanerva, STRANDVY.
467. Aimo Kanerva, STRANDVY.
Klubbat pris
700 EUR
Utropspris
500 - 800 EUR
468. Veikko Vionoja, KVINNA PÅ GÅRDEN.
Klubbat pris
Utropspris
3 000 - 4 000 EUR
469. MIKKO LAASIO, olja på duk, signerad och daterad -66.
Klubbat pris
Utropspris
800 - 1 000 EUR