Modern + Contemporary F166

115 föremål
409. Arvid Broms, "LOCKELSE".
409. Arvid Broms, "LOCKELSE".
Klubbat pris
700 EUR
Utropspris
700 - 1 000 EUR
367. Aarno Salosmaa, KOMPOSITION.
Klubbat pris
400 EUR
Utropspris
700 - 1 000 EUR
461. CHRISTINA SNELLMAN, olja på duk, signerad och daterad -59.
Klubbat pris
Utropspris
700 - 1 000 EUR
356. JAAKKO SIEVÄNEN, akvarell, signerad och daterad -63.
Klubbat pris
Utropspris
600 - 800 EUR
375. Kauko Lehtinen, "HÖSTHATTEN".
Klubbat pris
650 EUR
Utropspris
600 - 800 EUR
446. Kimmo Pyykkö, ABSTRAKT.
446. Kimmo Pyykkö, ABSTRAKT.
Klubbat pris
Utropspris
600 - 800 EUR
466. Yrjö Kiikka, SEGELBÅTAR.
466. Yrjö Kiikka, SEGELBÅTAR.
Klubbat pris
600 EUR
Utropspris
600 - 800 EUR
386. Göran Augustson, "CON ESPRESSIONE".
Klubbat pris
900 EUR
Utropspris
600 - 800 EUR
459. Heli Huotala, "SOMMAR".
459. Heli Huotala, "SOMMAR".
Klubbat pris
620 EUR
Utropspris
500 - 700 EUR
427. Kimmo Kaivanto, MASK.
427. Kimmo Kaivanto, MASK.
Klubbat pris
500 EUR
Utropspris
500 - 800 EUR
467. Aimo Kanerva, STRANDVY.
467. Aimo Kanerva, STRANDVY.
Klubbat pris
700 EUR
Utropspris
500 - 800 EUR
428. Martti Aiha, "FYRA STRUKTURER".
Klubbat pris
750 EUR
Utropspris
500 - 800 EUR
445. Otto Mäkilä, KONSTRUKTION.
Klubbat pris
450 EUR
Utropspris
400 - 600 EUR
455. Ulla Rantanen, GULT LANDSKAP.
Klubbat pris
700 EUR
Utropspris
400 - 600 EUR
453. Ernst Mether-Borgström, KOMPOSITION.
Klubbat pris
550 EUR
Utropspris
400 - 600 EUR