Modern + Contemporary F166

115 föremål
423. KIMMO KAIVANTO, olja på duk, signerad och daterad -82.
Klubbat pris
Utropspris
5 000 - 6 000 EUR
368. Kristian Krokfors, ANDALUSISKA OLIVTRÄD.
Klubbat pris
Utropspris
5 000 - 6 000 EUR
424. Erik Enroth, STILLEBEN.
424. Erik Enroth, STILLEBEN.
Klubbat pris
Utropspris
5 000 - 6 000 EUR
391. Lauri Ahlgrén, "DAGENS NYHETER".
Klubbat pris
4 000 EUR
Utropspris
5 000 - 6 000 EUR
429. Kimmo Pyykkö, "JOURNAL".
429. Kimmo Pyykkö, "JOURNAL".
Klubbat pris
1 000 EUR
Utropspris
6 000 - 8 000 EUR
393. Tove Jansson, MODELL.
393. Tove Jansson, MODELL.
Klubbat pris
13 000 EUR
Utropspris
6 000 - 8 000 EUR
430. Eero Hiironen, HET DAG - SOLVATTEN.
Klubbat pris
Utropspris
6 000 - 8 000 EUR
384. Kauko Lehtinen, "MUMIER".
Klubbat pris
Utropspris
7 000 - 10 000 EUR
420. Reidar Särestöniemi, MÅNE OCH SOL.
Klubbat pris
9 000 EUR
Utropspris
10 000 - 12 000 EUR
363. Reidar Särestöniemi, RIPOR.
Klubbat pris
12 000 EUR
Utropspris
10 000 - 12 000 EUR
421. Ole Kandelin, "SVÄVANDE FORMER OCH VITA TRIANGLAR".
Klubbat pris
15 000 EUR
Utropspris
12 000 - 15 000 EUR
389. REIDAR SÄRESTÖNIEMI, olja på duk, osignerad.
Klubbat pris
Utropspris
12 000 - 15 000 EUR
431. Eero Hiironen, I MEDVIND.
Klubbat pris
12 000 EUR
Utropspris
12 000 - 15 000 EUR
432. Ahti Lavonen, "SILVERROMB".
Klubbat pris
Utropspris
20 000 - 25 000 EUR
452. Laila Pullinen, "GEE KAI DIASTEMA".
Klubbat pris
Utropspris
50 000 - 60 000 EUR
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

6. Edvin Öhrström, vas, ariel, glas, Orrefors 1948, nr 556.
Utropspris
20 000 - 30 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK