451
526880

Eva Gyldén

(Finland, Född 1885)
Utropspris
600 - 700 EUR
6 800 - 7 930 SEK
626 - 730 USD
Klubbat pris

Eva Gyldén
(Finland, Född 1885)

KAMÉ / HÄNGE, 18K guld, signerad Eva Gyldén 1944. A. Tillander Helsingfors. Vikt ca 8 g.

Höjd 59 mm.

Smärre bruksslitage.