452
507432

Eva Gyldén

(Finland, Född 1885)
Utropspris
500 - 600 EUR
5 670 - 6 800 SEK
522 - 626 USD
Klubbat pris

Eva Gyldén
(Finland, Född 1885)

KAMÉ / BROSCH, 18K guld, Eva Gyldén signerad 1946. Mästarstämplar HK Helsingfors. Vikt ca 15 g.

Höjd 47 mm.

Smärre bruksslitage.