MODERN+CONTEMPORARY & DESIGN F176

8 föremål
RITVA PUOTILA, RYA.
RITVA PUOTILA, RYA.
Klubbat pris
570 EUR
Utropspris
600 EUR
DORA JUNG, VÄVNAD. Mås. Sign. 1970-tal.
Klubbat pris
1 000 EUR
Utropspris
1 500 EUR
MATTA, FUNKIS. Kiikan Kutomo, 1930/40-tal.
Klubbat pris
1 850 EUR
Utropspris
1 000 EUR
MAROCKANSK MATTA.
MAROCKANSK MATTA.
Klubbat pris
925 EUR
Utropspris
500 EUR
LAILA PULLINEN, RYA. Sign. LP-81.
Klubbat pris
1 865 EUR
Utropspris
900 EUR
DORA JUNG, RYA. Sign DJ.
DORA JUNG, RYA. Sign DJ.
Klubbat pris
1 000 EUR
Utropspris
800 EUR
RITVA PUOTILA, RYA.
RITVA PUOTILA, RYA.
Klubbat pris
650 EUR
Utropspris
800 EUR
KIRSTI ILVESSALO, RYA.
KIRSTI ILVESSALO, RYA.
Klubbat pris
420 EUR
Utropspris
500 EUR