Modern Masters Helsinki F191

413 föremål
PAAVO TYNELL, taklampa, Taito 1900-talets mitt.
Klubbat pris
2 700 EUR
Utropspris
4 000 - 4 500 EUR
PENTTI MELANEN, "PÅ VÄG".
PENTTI MELANEN, "PÅ VÄG".
Klubbat pris
400 EUR
Utropspris
800 - 1 200 EUR
ANDREAS ALARIESTO, "ITÄLAPIN KAIROILLA".
Klubbat pris
3 700 EUR
Utropspris
3 000 - 3 500 EUR
ANDREAS ALARIESTO, 'KOLTTA LAPPALAISTEN KESÄPAIKKA 1690'.
Klubbat pris
1 800 EUR
Utropspris
2 000 - 2 500 EUR
RUT BRYK, kryddburkar, 4 st, stengods, signerad Bryk.
Klubbat pris
420 EUR
Utropspris
400 - 500 EUR