Selected Classics Helsinki F195

Visning: 5-11 december. Gamla Hamnen, Mastgatan 4-6, 00160 Helsingfors.
Öppet: mån–fre kl 10–18, lör–sön och självständighetsdag kl 11–16.

Till liveauktionen >

6 föremål
61. VÄVD TAPET, Flandern 1700-tal.
Klubbat pris
1 100 EUR
Utropspris
800 - 1 000 EUR
62. MATTA, Nain. Circa 209x201 cm.
Klubbat pris
400 EUR
Utropspris
600 - 800 EUR
63. MATTA, Nain. Ca 273x161 cm.
Klubbat pris
Utropspris
900 - 1 000 EUR
64. MATTA, Isfahan, antik, 674x357 cm.
Klubbat pris
5 000 EUR
Utropspris
7 000 - 8 000 EUR
65. MATTA, silk Ghom, signerad, 150x102 cm.
Klubbat pris
Utropspris
2 000 - 2 500 EUR
66. MATTA, silke Ghom, signerad, 164x102 cm.
Klubbat pris
Utropspris
2 000 - 2 500 EUR