Bok med träsnitt, signerade Qi Baishi, 1900-talets mitt.

11 träsnitt. Klädd med linne. Mått bok 28 x 20 cm. Mått träsnitt utvikt ca 39,5 x 28 cm.

Smärre fläckar.

Utropspris
5 000 SEK