Om du var här H049

Bukowskis tar vanligtvis ut en köparprovision men inte på denna auktion för välgörenhet. Vår onlineredovisning redovisar automatiskt med provision. Slutresultatet och summan som därför tillfaller #jagärhär är:

Joanna Nordahl, giclée-print, signerad Joanna Nordahl a tergo, unikt exemplar. Utrop: 30 000 SEK. Slutpris: 185 000 SEK.
Jonas Linell, giclée-print, signerad Jonas Linell a tergo, unikt exemplar. Utrop: 30 000 SEK. Slutpris: 300 000 SEK.
Johan Renck, giclée-print, signerad Johan Renck a tergo, unikt exemplar. Utrop: 30 000 SEK. Slutpris: 700 000 SEK.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

294. Axel Einar Hjorth, pall, "Skoga", Nordiska Kompaniet 1930-tal.
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
Budhistorik
35 000

ditt bud
34 000

ditt bud
32 000

ditt bud
30 000

ditt bud
28 000

ditt bud
26 000

ditt bud
24 000

ditt bud
22 000

ditt bud
Aktuellt bud:
35 000 SEK