92
1106693

LJUSSTAKAR, ett par, empire, 1800-talets början.

Utropspris
6 000 - 7 000 SEK
530 - 618 EUR
552 - 645 USD
Klubbat pris
11 000 SEK

Ebenholts och ben. Kolonnformade. Höjd 29,5 cm.

Lagningar.