864
83641

KLÄDSKÅP, G A Berg, Stockholm, 1930-tal.

Utropspris
3 000 - 4 000 SEK
265 - 353 EUR
276 - 368 USD
Klubbat pris
2 800 SEK

Björk, tre dörrar, inredning i ek med klädstång bakom dörrpar, samt med utdragbara lådor. Höjd 157 cm, bredd 158 cm, djup 50 cm. 2 nycklar medföljer.

Obetydligt slitage.

Tilläggslista

Tilläggsinformation: Originalkvitto daterat den 9 augusti 1937 medföljer

Proveniens

Gösta Werner.

Originalkvitto daterat den 9 augusti 1937 medföljer

 Dölj
 Visa mer

Important Timepieces 655

30. Omega, La Magique, "Tony Montana", ca 1982.
Utropspris
42 000 - 52 000 SEK
Budhistorik
48 000

ditt bud
46 000

ditt bud
44 000

ditt bud
42 000

ditt bud
40 000

ditt bud
Aktuellt bud:
48 000 SEK