189
481101

HERRBYXOR, Helmut Lang, storlek 50

Utropspris
1 200 - 1 500 SEK
105 - 132 EUR
112 - 140 USD
Klubbat pris
Johanna Fock
Johanna Fock
Specialist Fashion
+46 (0)708 92 19 74

Silverfärgat reflextyg. Fem fickor, gylf med knappar. Etikettmärkt "HELMUT LANG". Enligt etikett storlek 50.

Bruksslitage.

Proveniens

Micael Bindefeld

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

329. Hans Bergström, taklampa, modell "3", ateljé Lyktan, Åhus 1940-50-tal.
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK