Konturerad skiva av marmor, fanerad med bl.a mahogny, svängd bukig form, tre lådor, längd 96, bredd 51, höjd 79 cm Nyckel finns.
Smärre slitage. Smärre fläckar. Repor. Märken. Fanerskador. Nyckel finns.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–12+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 10–13+358-9-668 91 10