JONAS SJÖBERG

Fat, samt JOHAN PETTER FAGERSTRÖM, kanna, tenn, Varberg 1763 respektive Kalmar 1834.

Fatets diameter 38 cm. Stopets höjd 28 cm.

Konditionsrapport

Bristning. Bucklor. Lagningar. Anlupna.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - V15

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Emmelie Skogman

Göteborg

Emmelie Skogman

emmelie.skogman@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CET

    5 dagar 15 timmar

    Utropspris: 1 500 SEK

    450
    44 EUR
    55 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 500 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (4 bud)
    2A20 feb 15:40450SEK
    320 feb 15:40400SEK
    220 feb 13:58350SEK