ROBERT NETTARP, C-print signerad av Robert Nettarp Estate och numrerad 1/9 a tergo.
"Alice Cooper and Zoe Playing, Palma, 2000." Total upplaga 9+1AP. Bildyta 53,5 x 67 cm.
Ej examinerad ur ram.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
15 000 SEK