SPORTBAG "BJÖRN BORG PLAYS DONNAY" samt två tennisracketar, 1970-tal

Två tennisracketar med märke Slazenger och Tretorn.
Bagens längd ca 70 cm.

Märken. Slitage.Bruksslitage.

Utropspris
2 000 SEK