Fanerad med jakaranda, dekor av intarsia. Rullklaff med bakomliggande skrivinredning. En låda i sarg. Svängda ben. Bredd 83,5. Djup 49. Höjd 102,5 cm. Nyckel finns.
Smärre slitage. Repor. Märken. Nyckel finns.
Vi har de högsta slutpriserna i Norden. Kontakta oss.