102825

Frans Wilhelm Odelmark

(Sverige, 1849-1937)
Frans wilhelm odelmark, olja på duk, sign.

FRANS WILHELM ODELMARK, olja på duk, sign.

Refektoriet i klostret i Assisi. 43 x 48.

Repor.

Utropspris
2 500 SEK