SERVERINGSVAGN, 1960 / 70-tal.

Stommen av mässing. Översta skivan av glas. Längd ca 66, bredd ca 42, höjd ca 73 cm.

Åldersrelaterat slitage. Märken.

Utropspris
1 500 SEK