SKEDAR, 5 st, silver, Vasili Semenov, Moskva 1852-1873.

Delvis förgyllda. Niellodekor med motiv från Kreml. Längd 12,5 cm. Total vikt cirka 106 g.

Åldersrelaterat slitage.

Utropspris
300 EUR