OKÄND KONSTNÄR

Skulptur, keramik, signerad Edith Pedersen, Danmark, 1960-tal.

Kvinnobyst. Höjd 26 cm.

Konditionsrapport

Någon repa.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    716
    69 EUR
    85 USD

    Budhistorik (5 bud)
    1A12 apr 09:33716SEK
    312 apr 09:33666SEK
    1A12 apr 02:15494SEK