SÄNG, 1800-talets första hälft.

Målad. Uppsvängt krön. Utdrag. Längd 182 cm. Innermått 170 x 110 cm.

Slitage. Torrsprickor. Lagningar. Delvis maskstungen. Avslag.

Utropspris
5 000 SEK