1054208

JONAS BOHLIN

Bord, "Concrete", Källemo, Värnamo, 1900-talets slut.

Underrede i betong, svartlackerad metall och rödmålat trä. Tre ben. Skiva av glas. Längd 150 cm, bredd 80 cm, höjd 72 cm.

Konditionsrapport

Bruksskick. Repor.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - F2

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Karin Larsdotter

Göteborg

Karin Larsdotter

karin.larsdotter@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    1 dag 23 timmar

    Utropspris: 15 000 SEK

    500
    49 EUR
    57 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 550 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (3 bud)
    317 maj 20:30500SEK
    217 maj 13:25350SEK
    116 maj 22:01300SEK