1054208

JONAS BOHLIN

Bord, "Concrete", Källemo, Värnamo, 1900-talets slut.

Underrede i betong, svartlackerad metall och rödmålat trä. Tre ben. Skiva av glas. Längd 150 cm, bredd 80 cm, höjd 72 cm.

Konditionsrapport

Bruksskick. Repor.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Karin Larsdotter

Göteborg

Karin Larsdotter

karin.larsdotter@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 15 000 SEK

    Slutpris

    9 000
    856 EUR
    1 003 USD

    Budhistorik (8 bud)
    624 maj 22:319000SEK
    Acceptpris på 9 000 SEK uppnåddes
    624 maj 22:288600SEK
    624 maj 22:258300SEK