1054208

JONAS BOHLIN, bord, "Concrete", Källemo, Värnamo, 1900-talets slut.

Underrede i betong, svartlackerad metall och rödmålat trä. Tre ben. Skiva av glas. Längd 150 cm, bredd 80 cm, höjd 72 cm.

Konditionsrapport

Bruksskick. Repor.

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 15 000 SEK

    Slutpris

    9 000
    856 EUR
    965 USD

    Budhistorik (8 bud)
    624 maj 2018 22:319000SEK
    Acceptpris på 9 000 SEK uppnåddes
    624 maj 2018 22:288600SEK
    624 maj 2018 22:258300SEK