JONAS BOHLIN, bord, "Concrete", Källemo, Värnamo, 1900-talets slut.

Underrede i betong, svartlackerad metall och rödmålat trä. Tre ben. Skiva av glas. Längd 150 cm, bredd 80 cm, höjd 72 cm.

Bruksskick. Repor.

Klubbat pris
9 000
799
833
Utropspris
15 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
24 maj 2018 22:31
9 000 SEK
24 maj 2018 22:28
8 600 SEK
24 maj 2018 22:25
8 300 SEK
24 maj 2018 14:49
5 001 SEK
24 maj 2018 10:55
1 000 SEK
17 maj 2018 20:30
500 SEK
17 maj 2018 13:25
350 SEK
16 maj 2018 22:01
300 SEK