1055948

HANS J WEGNER, karmstol, "CH-25", 1900-talets andra hälft.

Stomme av ek. Snörflätad sits och rygg. Ej märkt.

Konditionsrapport

Bruksskick. Blekt. Smärre fläckar.

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 12 000 SEK

    Slutpris

    21 000
    2 053 EUR
    2 336 USD

    Budhistorik (29 bud)
    10 2 jun 22:2621000SEK
    8 2 jun 22:2520000SEK
    10 2 jun 22:2419500SEK
    Acceptpris på 9 000 SEK uppnåddes