Med 145+3 pjäser, samt pinnar, tärningar, och instruktion, skrin med fem plan, mått 24x16x17 cm.
Torrsprickor, kantskador, smuts, lagningar på lådan, smärre skador på pjäser, säljes i befintligt skick.