ERRÓ GUDMUNDUR GUDMUNDSSON, serigrafía, signerad och daterad 1993, numrerad XVI/C.
"Indiane", bladstorlek 114,5 x 77,5 cm. GKM Edition.
Oinramad. Mjuka hanteringsveck.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
300 EUR