Wilhelmina Lagerholm

(Sverige, 1826-1917)
Wilhelmina Lagerholm
(Sverige, 1826-1917)

WILHELMINA LAGERHOLM, olja på duk fäst på pannå, ej signerad, intygad à tergo av Börjessons konsthandel.

Kabinettskåp. 34 x 24 cm.

Slitage. Färgbortfall. Retuscher.

Utropspris
3 000 SEK