SERVERINGSVAGN, teak. Erik Gustafsson, Brittatorp, 1900-talets mitt.

Otydlig stämpel. Övre skivan löstagbar. Benen med hjul. Längd 62, bredd 41, höjd 63 cm.

Fläckar, repor, märken.

Utropspris
2 500 SEK