SEBASTIAN PETHER, tillskriven, olja på duk, dubblerad.

Månskenslandskap. 54 x 67 cm.

Konditionsrapport

Krackelerad, uppfodrad duk, Skador. Ytsmuts.

Placering
Mastgatan 4-6, 00160 Helsingfors

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Johan Jinnerot

    Johan Jinnerot
    Specialist äldre konst

    johan.jinnerot@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 5 000 SEK

    Slutpris

    5 600
    546 EUR
    622 USD

    Budhistorik (11 bud)
    214 jan 19:475600SEK
    314 jan 19:455400SEK
    214 jan 19:445200SEK
    Acceptpris på 4 000 SEK uppnåddes