JOHAN PHILIP KORN, hans art, olja på pannå.
Europeiskt landskapsmotiv med byggnader och människor. 30 x 45.
Repor och retuscher.
Stockholms auktionsverks Lilla kvalité 19941217. Kat nr: 4341.