GAE AULENTI, soffbord, "Tavolo con ruote" Fontana arte.

Kvadratisk glasskiva på svarta gummihjul. 119 x 119 cm. höjd 25 cm.

Konditionsrapport

Mindre slitage. Ett hörn med nagg.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - P1

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Maria Granfeldt

    Maria Granfeldt
    Chef inlämning Malmö

    maria.granfeldt@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 4 000 SEK

    Slutpris

    5 200
    505 EUR
    572 USD

    Budhistorik (15 bud)
    414 dec 19:535200SEK
    5A14 dec 19:375000SEK
    214 dec 19:375000SEK
    Acceptpris på 3 000 SEK uppnåddes