Susanna Suikkari

(Finland, Född 1962)
Susanna Suikkari
(Finland, Född 1962)

SUSANNA SUIKKARI, etsning, signerad och daterad -93, numrerad T.p.l'a 7/25.

Komposition, plåtstorlek 29 x 19.5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Utropspris
150 EUR