Fanerad i teak, hyllplan samt skåp på svärtad metallställning. Längd 250 cm, djup 20-48 cm. Höjd 196 cm. Nyckel finns.
Fanerskador. Hål på baksidan. Märken. Slitage. Fläckar.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10