Bestående av; 24 knivar, längd 19,5 cm, 10 knivar, längd 17,5 cm, 12 gafflar, längd 17,5 cm, 10 gafflar, längd 15,5 cm, 12 skedar, längd 18 cm, 1 tårtspade, 12 skedar, längd 10,5 cm Mema 1962, vikt ca 159 gram.
Bruksslitage. Repor. Anlupen.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10