JENS CHRISTIAN BENNEDSEN, olja på duk, signerad.

Vinter, Småland. 67 x 96 cm.

Konditionsrapport

Något krackelerad.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T39
Följerätt
Ja

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Johan Jinnerot

    Johan Jinnerot
    Specialist äldre konst

    johan.jinnerot@bukowskis.com

    Auktionen avslutas:
    CEST

    1 dag 12 timmar

    Utropspris: 3 000 SEK

    2 200
    210 EUR
    237 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 2 400 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (5 bud)
    519 apr 19:292200SEK
    418 apr 16:252000SEK
    Acceptpris på 2 000 SEK uppnåddes
    317 apr 11:38800SEK