1159470
Knut Erik Lindberg
(1921-1988)

KNUT ERIK LINDBERG, skulptur, brons, signerad och daterad -70.

Utan titel. H. 11 cm.

Patina.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - L11

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
3 400
324
365
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
18 jul 19:51
3 400 SEK
18 jul 19:51
3 200 SEK
11 jul 18:18
2 700 SEK
11 jul 18:18
2 500 SEK
11 jul 16:44
2 400 SEK