ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, 1900-talets andra hälft.

Helstoppad med lös stoppad sittdyna, klädd i brunt läder med dekorspik. Betsade kopplade ben. Total bredd 81 cm, total höjd 107 cm, sitthöjd c:a 45 cm.

Bruksslitage. Fläckar.

Klubbat pris
1 900
168
175
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (3 bud)
6 jul 2019 17:55
1 900 SEK
5 jul 2019 21:00
1 800 SEK
28 jun 2019 11:51
600 SEK