Design Möbler
1163354
PETER HVIDT & ORLA MØLGAARD NIELSEN, soffgrupp 3 delar, "Minerva", France & Daverkosen, Danmark.

Soffgrupp med bord med stommar av teak, bordet med kvadratisk skiva, två etage (längd ca 74, bredd ca 74, höjd ca 43-64 cm). Två soffor med lösa stoppade dynor, längd ca 130 respektive 198 cm.

Slitage, smärre fläckar, repor och märken. Bordets skiva med obetydlig skada.

Rikard Klev
Rikard Klev
Värderare / Specialist modern konst
+46 (0)739 40 08 14

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Utropspris
15 000 SEK