Samlarföremål Leksaker
1170754
BARBIE, KEN och SKIPPER. 60-talets mitt. Med flertal kläder o accessoarer.
Barbie, ken och skipper. 60 talets mitt. med flertal kläder o accessoarer

Barbie, nr 850, rödhårig bubblecut i originalkartong m metallställning. Ken, nr 750, originalkartong m metallställning. Skipper, blond,, metallställning. Barbie 10-12 kompletta outfits såsom Brudklänning, sommardress m hatt o väska, skridsko och tennis. Ken 3 outfits, bl.a smoking och uniform, lösa skor aoch strumpor. Skipper med flertal outfits. Resegarderob (Fashion Doll trailer), 33x40.

Helhetsintrycket är mycket gott. Åldersrelaterat slitage. Ej helt genomgånget.

Thérèse von Rosen
Thérèse von Rosen
Representant
+46 (0)70–835 38 72

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
8 767
818
906
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (30 bud)
10
15 aug 21:38
8 767 SEK
9
15 aug 21:33
8 567 SEK
10
15 aug 21:33
8 500 SEK
10
15 aug 21:31
8 367 SEK
9
15 aug 21:31
8 167 SEK